-
PlaatsSte. Maxime
-
Categorie****
-
Huiscode724
-
Aantal slaapkamers5
-
Max. aantal personen10 personen
-
Aantal badkamers3
Beauvallon 724
Voegtoe aan favorieten
print

Beauvallon, nabij Ste Maxime. Uniek gelegen villa op loopafstand van het zandstrand voor 8-10 personen. Aanbieding: resterende weken mei en juni nu: 15% korting op vermelde prijzen.
U stapt vanuit de tuin zo de golfbaan op. Er is echter geen zicht op de baan, waardoor u alle privacy heeft. Het huis is geschikt voor max 8 volwassenen en 2 kinderen en heeft een mooi te verwarmen (verwarmen tegen € 100 per week extra) privezwembad. Vanaf het terras kunt u genieten van het panoramische zeezicht en het zicht op St. Tropez. De villa bestaat uit twee verdiepingen die van elkaar kunnen afgesloten worden. Zeer geschikt voor golfliefhebbers en gezinnen.
Het zwembad van 9x4,5m heeft een jetstream en een alarm voor de kinderen. Het zwembad is te verwarmen op aanvraag. In de tuin van ca. 1400 m2 staan zuiderse planten die automatische besproeid worden. Rondom het zwembad vindt u een ligterras van 55m2 die op het zuiden is gericht, waardoor het een zeer gunstige bezonning heeft. De rest van de tuin ligt op een helling en is begroeid met mimosa en eiken. Electronische toegangscontrole met videobewaking aanwezig. En het clubhuis van de golfbaan en tennisbanen liggen op loopafstand.
Interieur
De villa bestaat uit twee verdiepingen die van elkaar kunnen worden afgesloten. Op de 1e verdieping zijn twee slaapkamers. Een met twee 1-persoonsbedden en een met een tweepersoonsbed van 1,60. De eerste slaapkamer heeft een doucheruimte en de andere slaapkamer heeft een badkamer met ligbad. De villa heeft een living met openhaard, een zitruimte en een eethoek. Ned Tv en DVD aanwezig. De moderne ingerichte half open keuken is van alle gemakken voorzien, met onder andere een vaatwasmachine, magnetron, oven.
Vanuit de living heeft u toegang tot het boventerras van 55m2, wat beschikt over een tuinbarbecue, tuinmeubelen en een elektrisch zonnescherm. Vanaf dit terras heeft u een prachtig uitzicht op de zee en St. Tropez.
Via de trap komt u op de benedenverdieping (niveau op de tuin). Hier treft u 2 slaapkamers aan (de een met bedmaten 2 x 90 x 190, de ander 180 x 200 met 2 afzonderlijke matrassen) en een dressing met 2 uitklapbedden (2 x 80 x 190 voor kinderen). Deze slaapkamers zijn in principe alleen geschikt voor 1 familie, want ze hebben geen afzonderlijke toegang. Hier is een badkamer met bad, douche, toilet en wasmachine die alleen via beide slaapkamers is te bereiken. Beide met toegang tot het derde terras van 50m2. Kleinere dressing en een zitruimte met flatscreen Sat. Kluisje aanwezig.
Bijzonderheden:
Linnenpakket verplicht € 20 p.p. per wissel. Waarborgsom: € 1000. Eindschoonmaak: € 175. Zwembadverwarming:€ 100 pw. Huisdieren op aanvraag. Internetverbinding aanwezig. Juli/augustus minimale verhuurperiode 2 weken.
Ste. Maxime
Ste Maxime is een bijzonder levendige badplaats aan de Golf van St. Tropez, met vele winkels, restaurants en leuke terrasjes. Er zijn vele zandstranden. St. Tropez ligt ca 10 km verder maar is makkelijker per openbare boot te bereiken. Zeker voor gezinnen met kinderen is dit een ideaal vakantieoord. Er zijn ca. 7 golfbanen in de buurt, in Ste Maxime zelf, maar ook in het nabijgelegen Beauvallon en in Roquebrune sur Argens. Eten is erg leuk bij La Maison Bleu en Auberge Sans Souci.







deel de pagina















Bekijk alle foto's