-
PlaatsDraguignan
-
Categorie****
-
Huiscode413d
-
Aantal slaapkamers2
-
Max. aantal personen4 personen
-
Aantal badkamers2
La Motte/St Endreol 413d
Voegtoe aan favorieten
print

Mooie geschakelde villa met airco op een prachtig golfdomaine met gemeenschappelijk zwembad voor 4 personen.
Net buiten het plaatsje La Motte (op ca 10 km van Draguignan) ligt dit luxe (golf) domaine met tennisbanen, 2 gemeenschappelijke zwembaden (1 van 20 x 10 meter en 1van 16 x 8 meter) en een top 18 holes golfbaan. U heeft een geschakelde villa (80 m2). U kunt gebruik maken van de faciliteiten van het domaine. Zo is er ook een restaurant op het domaine, een Spa. Bij het terras staat een mooie eettafel. Kortom een heerlijke accomodatie voor een relaxte vakantie. La Motte ligt op ca 35 km van de kust, en op ca 25 km van een leuk dorp als Lorgues of Roquebrune sur Argens. Draguignan is ca. 10 km.
Interieur
De huizen zijn prachtig ingericht met de mooiste materialen. De woonkamer is smaakvol ingericht met zithoek, eethoek, open haard. Sat Tv aaanwezig. De keuken is voorzien van vaatwasmachine, magnetron, oven. Wasmachine en droger aanwezig. Er zijn 2 slaapkamers allen met een tweepersoonsbed van 1,60 breed, die veelal ook als 1 persoonsbed zijn te gebruiken. De 2 badkamers zijn allen luxe en voorzien van bad en douche (in het bad). Het hele huis is voorzien van airco.
Bijzonderheden:
Eindschoonmaak: 100. Waarborgsom: Euro 700. Linnenpakket inclusief. Kinderbedje, kinderstoel en hekje op aanvraag te huur ad 35,00 p/w. Toeristenbelasting 0,60 pppd (muv kinderen tm 11 jaar) exclusief.
LET OP: Het betreffen een aantal vergelijkbare villa's. Van te voren kan niet worden aangegeven welke villa het wordt. De kleuren van het interieur kunnen daarom verschillen t.o.v. de foto's. De kwaliteit en voorzieningen zijn allen vergelijkbaar.
Behalve in het hoogseizoen is er een korting van 10% mogelijk indien er 2 weken of meer wordt gehuurd.
Draguignan
Al slenterend door het voetgangersgebied ontdekt u de beroemde oude, scheve huizen en de fraaie bewerkte portalen. Op de Place du Marchι met fraaie platanen, fonteinen en terrasjes is iedere woensdag- en zaterdagochtend een markt, die veel bezoekers trekt. Het dichtbij gelegen Lorgues vinden wij echter meer charme hebben.







deel de pagina







Bekijk alle foto's