• Plaats
    Les Issambres
  • Categorie
    ***
  • Huiscode
    401
  • Aantal slaapkamers
    3
  • Max. aantal personen
    5 personen
  • Aantal badkamers
    2

Mooie villa (zonder zwembad) op loopafstand van dorp en zee voor 5 personen.

Deze villa ligt op een afgesloten terrein aan de rand van het dorpje St. Aygulf, tussen Ste. Maxime, Les Issambres en Frèjus.

In de mooi aangelegde tuin zijn diverse terrassen aanwezig met leuke zitjes en een barbecue.

Het strand en het dorpje is ca. 15 minuten lopen.

Er is geen zwembad. Garage voor de auto aanwezig.

Interieur

Op de begane grond zijn 3 slaapkamers, waarvan 1 met een tweepersoonsbed met badkamer en suite. Er is een groot hoekbad en aparte douche. Er zijn openslaande deuren naar terras/tuin.

Verder is er een slaapkamer met een 1 persoonsbed en een slaapkamer met 2 1-persoons bedden (ook openslaande deuren naar terras/tuin) met op de gang een 2e toilet en badkamer voorzien van douche.

Trap naar bovenverdieping met grote woonkamer met openhaard (hifi-installatie met CD-speler en SAT-TV) met 2 grote balkons, welke een prachtig uitzicht hebben over natuurgebied en de zee. Keuken is voorzien van inbouwapparatuur (oven, magnetron, vaatwasser). Verder is er een wasmachine. Geen kinderfaciliteiten aanwezig. Wifi aanwezig.

 

Bijzonderheden:

Linnengoed en eindschoonmaak € 80. Waarborgsom € 500. Geen huisdieren. Verhuur in principe minimaal 2 weken.

 

 

Les Issambres

Les Issambres ligt ca. 12 km ten zuiden van Fréjus en ca. 20 km ten noorden van Saint Tropez. Het is een echte familiebadplaats aan de Middellandse zee met een rijkelijke flora die bij de Mediterranee horen. De boulevard strekt zich uit over een lengte van ca. 8 kilometer langs de kust. Hieraan zijn dan ook de vele zandstranden te vinden, afgewisseld met rotspartijen.
Een leuk idee is om met de boot vanuit Les Issambres een bezoek te brengen aan de markt in Saint Tropez. Vlak boven Les Issambres ligt Roquebrune, een pittoresk dorp met stadspoorten, gezellige nauwe straatjes tussen oude huizen en galerijen. In de omgeving kunt u prachtige wandelingen maken in het Massif des Maures, een groot natuurgebied. Golfen kan op verschillende mooie banen in Roquebrune en Ste Maxime, maar ook op drie banen in St. Raphaël (Valescure).Iets verder ligt de mooiste baan van de Cote d’Azur: St. Endreol. Leuk adres voor visliefhebbers: Restaurant Le Chante-Mer in Les Issambres.


Geen berichten

Geen berichten in het gastenboek aangetroffen.

Beschikbaarheid en prijzen

St. Aygulf 401

Klik op een prijs Beschikbare aankomstdata
aantal nachten
za
23/06/12
n.b.
za
30/06/12
n.b.
n.b.
za
07/07/12
n.b.
n.b.
n.b.
za
14/07/12
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
29/09/12
za
06/10/12
za
10/08/13
n.b.
za
17/08/13
n.b.
n.b.
za
24/08/13
n.b.
n.b.
n.b.
za
31/08/13
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
28/09/13
za
05/10/13
za
12/10/13
n.b.
za
19/10/13
n.b.
n.b.
za
26/10/13
n.b.
n.b.
n.b.
za
02/11/13
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
09/11/13
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
16/11/13
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
23/11/13
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
30/11/13
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
07/12/13
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
14/12/13
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
21/12/13
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
za
n.b.
n.b.
n.b.
n.b.
7 (1wk)
14 (2wk)
21 (3wk)
28 (4wk)
« Vorige Volgende »
*n.b. niet beschikbaar
Naar reservering