0

St-Raphaël 2585

Vanaf: € 3.004 tot € 5.034

Over dit vakantiehuis

  • 4 Slaapkamers
  • 3 Badkamers
  • 8 Personen

Nieuw: Luxe en rust in het hart van de Côte dʹAzur. Deze villa voor 8 personen is in 2025 zeer stijlvol en gezellig ingericht en is van alle gemakken voorzien. Meerdere terrassen en een groot zwembad met een ondiepe "plage" nodigen uit voor een heerlijke vakantie. Er is een appartement en een hoofdhuis met telkens 2 slaapkamers en een eigen keuken.

Deze ruime smaakvol ingerichte villa ligt in de groene villa wijk  ̍Valescure ̍met een uniek uitzicht op het Esterel gebergte. Rondom het grote zwembad staan er 6 ligbedden en een luxe lounge set met 2 parasols. Er zijn verschillende terrassen waar u in of uit de zon kunt genieten van uw vakantie en kunt  barbecueën. 

De tuin is volledig omheind, waardoor u privacy  en rust ervaart. Het grootste terras aan de keuken/woonkamer is gedeeltelijk overdekt met tevens een uitvalscherm waardoor u altijd droog zit en de keuze heeft tussen zon en schaduw. Op dit terras staan een grote tuintafel van 3 meter waaraan u met 8 mensen kunt zitten en genieten van de prachtig onderhouden mediterrane tuin ( 1750m2) met diverse planten en boomsoorten. Op deze plek kunt u ook genieten van het unieke uitzicht op het Esterel gebergte en heeft u tevens uitzicht op het zwembad.

Het zwembad is 9 x 5,5 meter groot, de plage is 8 x 4,5 meter. Er is een carport met 2 parkeerplaatsen en meer parkeermogelijkheden dichtbij. De bekende golfclub Valescure ligt op 1 km van de villa. Het centrum en diverse stranden liggen op 4 km afstand.

Interieur

Het woonoppervlak is circa 180m2, bestaande uit het hoofdwoongedeelte en een appartement onder de villa. Het appartement heeft zowel een interne als externe ingang, dat maakt de villa bij uitstek geschikt voor diverse samenstellingen van de gasten.

De villa heeft een zeer stijlvolle en gezellige woonkamer met open keuken en aparte tv kamer (totaal ruim 60 m2). De keuken heeft een inductie plaat met interne afzuiging, vaatwasser, magnetron, oven, koelkast en vriezer. Het kookeiland is erg ruim, met een zitgedeelte (150x140 cm) met 4 krukken en een wijnkoelkast, Daarnaast nog een nespresso apparaat, filterkoffiezet apparaat en een waterkoker. Ook een broodrooster en tostiapparaat zijn aanwezig. Deze volledig nieuwe luxe uitgeruste keuken met groot kookeiland heeft uitzicht op een van de terrassen en de tuin. 

Naast de woonkamer ligt de ouderslaapkamer met een ruime badkamer en suite. De ouderslaapkamer heeft een kingsize elektrische box spring (2 x 90 x 210cm), een hangkast met een leg/ hanggedeelte en lades. De badkamer bestaat uit een douche, grote wastafel met meublement en een toilet.

Via de hal met twee inbouwkasten en een extra gastentoilet gaat u naar boven waar nog een ruime slaapkamer met inloopkast is. Het bed is een Queen size met een dikke pocketvering matras en topper. Naast de slaapkamer ligt de tweede (ruime) badkamer, met douche, grote wastafel met spiegel en een meublement en toilet.

Via een trap naar beneden komt u in het appartement, hier zijn 2 slaapkamers. Beide met Queen size bedden met dikke pocketvering matrassen en toppers. Beide kamers beschikken over een kast voor uw spullen, hang en leg. Deze 2 kamers delen een badkamer en een (apart) toilet. Deze badkamer is ook  ruim en bestaat uit een douche, grote wastafel met spiegel en meublement.

In het appartement is een woonruime met ruime keuken, ook voorzien van apparatuur zoals vaatwasser, oven, magnetron ,koelkast en vriezer. LʹOr koffiezetapparaat en enkele pannen, servies en bestek. Ook is er een gezellige zithoek gecreëerd. Vanuit de zithoek/keuken komt u op een ander terras met een ronde glazen tafel met 6 stoelen en heeft u direct uitzicht op het grote zwembad.

De gehele woning is voorzien van airco (reversible) en een openhaard voor de wintermaanden. De badkamers beschikken over elektrische verwarming en haardrogers. Wasmachine en de condensdroger zijn aanwezig.

Bijzonderheden: Borg € 1500 | Linnen pakket verplicht € 25 pp | Eindschoonmaak €220 (Bij een verblijf van meer dan 2 weken is een tussenschoonmaak verplicht in overleg met de beheerder | Er zijn 2 camera’s aanwezig, een gericht op de poort en een op het zwembad, die laatste zal de beheerder uitzetten bij verhuur | Huisdieren op aanvraag € 50 per week en dier | Wisseldag is zondag | Kinderen zijn welkom vanaf 12 jaar.


Faciliteiten

  • Zwembad
  • 6 ligbedden
  • Airconditioning hele huis
  • Zwembadalarm
  • Nespressomachine
  • 2 parkeerplaatsen
  • Oven
  • Open haard
  • Magnetron
  • Vaatwasser
  • Televisie
  • Huisdier toegestaan
  • Internet
  • Wasmachine
  • Droger
  • Loungeset
  • Vriezer
  • BBQ
  • Tuin omheind

Beschikbaarheid en prijzen

  • Bezet
  • Vrij te reserveren

Klik in de kalender op de gewenste startdatum van uw vakantie en kies rechts het aantal vakantie weken. U ziet dan rechtsonder de huurprijs van deze villa voor de door u gewenste weken.

Prijsopgave

Aankomst datum {{ pricing.arrivalDate }}

Vertrek datum {{ pricing.departureDate }}



{{ price.label }}

{{ price.label }} {{formatMoney(price.value)}}

Boek nu

Prijs op basis van 2 volwassenen. Prijzen zijn inclusief BTW, exclusief bijkomende kosten en waarborgsom.

Omgeving

St-Raphaël 2585

Op 65 km van de luchthaven Nice Côte d'Azur, tussen Cannes en Saint-Tropez, liggen Saint Raphaёl en Fréjus. Beide liggen direct aan zee met hun prachtige boulevards en diverse jachthavens, veel gezellige terrasjes en restaurantjes. Saint Raphaёl is een levendig stadje met regelmatig festivals, zoals het Jazz festival en de Mimosaweek. Qua gastronomie is er voor elk wat wils, diverse keukens in diverse prijs categorieën. Ook aan de jachthavens, zowel in Fréjus als in Saint Raphaёl, kun je heerlijk eten en genieten van de ambiance.

In het hoogseizoen zijn er elke avond markten en op zondag ochtend een grote markt. De kust is meer dan 40 km lang en de keuze uit stranden met genoeg voorzieningen zoals beach clubs, uitspanningen en restaurants e.d Saint Raphaёl heeft wekelijks een groente en fruitmarkt. In de kern van Saint Raphaël zijn leuke kleine straatjes en pleintjes, waar het goed vertoeven is. De historische kern van Fréjus is een echte aanrader, met mooie terrassen en meerdere restaurants met een verfijnde keuken.

Voor de avonturiers is er natuurlijk het uitdagende en uitgestrekte Esterel gebergte waar je kunt wandelen en mountainbiken

In Saint Rapaёl stopt de TGV en de trein of bus vanuit airport Nice.

Met de auto rijdt u in 40 minuten naar Nice

Diverse andere kustplaatsen zoals Cannes, Antibes , Monaco zijn allemaal goed bereikbaar per auto of trein.

Met de watertaxi naar Saint Tropez is ook een aanrader

Beoordeling
Grimaud 2517
0 0 0
Grimaud 2517